serwis wózków widłowych

Dobry serwis wózków widłowych

Posiadanie jakiejkolwiek maszyny zawsze wiąże z ryzykiem wystąpienia awarii, która tym pewniej wystąpi, im dłużej nasza maszyna pracuje. Awaria jest zatem czymś spodziewanym, do czego się przygotowujemy. Problemem bardzo często jest nie sama awaria, ale problem z odpowiednim serwisem i dostępnością części. Wózki widłowe są obecnie maszynami bardzo szeroko wykorzystywanymi i niemal niezastąpionymi. Dlatego powinniśmy się przygotować na wystąpienie awarii, również na tych maszynach.

Jaki jest dobry serwis wózków widłowych – części

Kiedy szukamy dobrej oferty na wózek widłowy, powinniśmy również rozejrzeć się za odpowiednim serwisem. To profesjonalny serwis robi przeglądy wózków widłowych oraz usuwa awarie. Kiedy zakupimy wózek nowy problem jest mniejszy, ponieważ serwis zrobi nam producent, w przypadku wózków używanych sprawa nie wygląda tak kolorowo. Serwisy producenckie, które oferują swoje usługi zazwyczaj mają wysokie ceny. Będziemy zatem szukać ofert innego rodzaju serwisów.

Jeśli nasz wózek się zepsuje, mamy problem. Nie możemy prowadzić działań logistycznych takich jak załadunki, rozładunki oraz zaopatrywanie linii produkcyjnych. W takiej sytuacji kluczowa jest szybka naprawa wózków widłowych Śląsk jest regionem gdzie działa najwięcej firm serwisujących.

Dostępność części jest najważniejszym aspektem, jeśli idzie o dobry serwis. Jeśli zdarza się nam, że dany serwis wciąż nam zgłasza brak dostępności części, powinniśmy raczej rozejrzeć się za innym. Na szczęście na Śląsku jet wiele takich firm, dla których błahostką jest naprawa wózków widłowych Śląsk jest dla nich doskonałym poligonem doświadczalnym.

Dobry serwis wózków widłowych — znajomość odpowiedniego sprzętu

W naszym kraju istnieje wiele firm, które reklamują się znajomością sprzętu różnych producentów. W rzeczywistości znają się na 1 lub dwóch najbardziej popularnych modelach, lub rodzajach wózków. Nie dość, że nie będą w stanie nam naprawić awarii innego wózka, to nawet przeglądy wózków widłowych przez nie prowadzone, nie mogą być uznawane za wiarygodne.

Zazwyczaj firmy takie próbują wywalczyć swoją pozycję na rynku ceną. Oprócz nieznajomości sprzętu mają zazwyczaj duże braki w częściach zamiennych. Na firmy takie trzeba bardzo uważać, ponieważ wielokrotnie wykazywano, że naprawiono sprzęt za pomocom samoróbek, i nieatestowanych części, które mogą dodatkowo uszkodzić maszynę lub wręcz stworzyć zagrożenie. Dobrze zatem jest korzystać ze sprawdzonych firm, które mają akredytację UDT lub producenta.

Więcej na stronie https://www.agforklift.pl/

Dodaj komentarz