Rodzaje kalendarzy na zamówienie

Kalendarze na zamówienie najczęściej są wykorzystywane jako gadżety reklamowe. Doskonale sprawdzają się w tej roli, bo są praktyczne i umożliwiają wyeksponowanie logo tak, by było dobrze widoczne i rozpoznawalne. Nie ma więc nic dziwnego, że cieszą się one ogromną popularnością. Jakie są najpopularniejsze rodzaje kalendarzy?

Książkowe

Kalendarz na zamówienie często ma formę książki. Dzięki temu można łatwo schować go w torebce lub plecaku. Taki kalendarz jest praktyczny i wygodny. Można używać właściwie na co dzień. Sprawdzi się w sprawach zawodowych i prywatnych.

Kalendarze książkowe na zamówienie mogą być bardzo eleganckie. Szczególnie modne są modele w twardej oprawie z imitacją skóry. Prezentuje się ona bardzo estetycznie, a kiedy jest ozdobiona odpowiednio dobranym logo, może ona zamienić się w produkt premium, który można z przyjemnością wręczyć ulubionym klientom lub najlepszym pracownikom.

Biurkowe

Kalendarze biurkowe na zamówienie mogą mieć dwie formy. Mogą one być dużymi podkładkami, które leżą płasko na blacie, dzięki czemu łatwo jest sprawdzić datę oraz zaznaczać ważne dni. Drugą opcją są kalendarze stojące. Zwykle są one dość małe, bo na biurku nie ma wystarczająco dużo miejsca na dodatkowe gadżety.

Stojące kalendarze na zamówienie są przejrzyste i wygodne w użytkowaniu. Śmiało można z nich korzystać w pracy biurowej, czy też w szkole lub na uczelni. Takie kalendarze są doskonałym miejscem na logo, które będzie niemal przez cały czas dobrze wyeksponowane i widoczne dla osób znajdujących się po obu stronach biurka.

Ścienne

Kalendarze ścienne to takie, które można zawiesić na ścianie. Zwykle mają one postać jednej dużej planszy, choć dość popularne są kalendarze trójdzielne. Pozwalają one na równoczesne obserwowanie aż trzech miesięcy. To ogromne ułatwienie w organizacji czasu, bo pozwala na odnotowywanie informacji miesiąc w przód i miesiąc do tyłu.

Kalendarze trójdzielne produkowane na zamówienie mają sporo miejsca do wykorzystania na cele reklamowe. Można umieścić na nich dużą fotografię reklamową albo firmowe logo. Właśnie z tego powodu są one prawdziwym hitem w kategorii gadżetów reklamowych. Warto też dodać, że są one szczególnie lubiane przez klientów.

Kalendarz na zamówienie dostępny jest w ofercie Ateko.pl.

Dodaj komentarz