Plastikowe opakowania

Jeśli chodzi o pudełka plastikowe producent dokłada wszelkich starań, aby sprostać wymogom klienta. Warto rozważyć propozycję firmy Schoeller Allibert, gdzie znajdziemy tego typu produkty. W jakich sektorach potrzebne są opakowania plastikowe i skrzynki z tworzyw sztucznych?

Branża napojów

Branża napojów to sektor, który bez wątpienia korzysta z palet i pojemników do przewozu cieczy. Skrzynki na napoje są trwałe i ułatwiają transport towaru bez zniszczeń różnego typu. Firma stworzyła specjalną grupę produktów dla tego sektora, zaczynając od skrzynek, przez jednorazowe kegi, aż do plastikowych uchwytów na butelki.

Handel detaliczny

Pojemniki w handlu detalicznym od lat cieszą się dużym powodzeniem. Można tu skorzystać z małych składanych pojemników, opakowań do ekspozycji warzyw, palet z tworzyw sztucznych, opakowań wielokrotnego użytku. Opakowania wpływają na komfort konsumenta podczas robienia zakupów i ułatwiają dostęp do produktów.

Wynajem opakowań

Firma zajmuje się także wynajmem opakowań i pojemników do transportu i przechowywania produktów. Pozwalają one ograniczyć koszty i zapewnić elastyczność. W ofercie znajdziemy kontenery i pojemniki składane, skrzyniopalety, wózki, palety składane, pojemniki sztaplowane itp.

Rolnictwo

To sektor bardzo wymagający, potrzebujący opakowań wydajnych i wytrzymałych. Powinny one zapewnić świeżość i jakość produktów transportowanych do sklepów. Jeśli chodzi o opakowania plastikowe produkcja odbywa się na najwyższym poziomie.

Przetwórstwo żywności

Rynek przetwórstwa żywności jest dosyć specyficzny, a Schoeller Allibert jest partnerem takiej branży. Zapewnia opakowania dostosowane do wymogów otoczenia, przechowywania i transportu żywności.

Przemysł motoryzacyjny

Taki przemysł powinien być efektywny w redukcji kosztów związanych z logistyką. Opakowania z tworzyw sztucznych wpłyną na oszczędność podczas dostaw i redukcję odpadów. Pojemniki różnego typu ułatwiają producentom aut i ich części zoptymalizować procesy dostaw i zużycia paliwa.

Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa jest głównie związana z przemysłem chemicznym, lotniczym, włókienniczym, elektronicznym itp. Schoeller Allibert dostarcza producentom pojemniki i opakowania transportowe, które wspierają proces dystrybucji i logistyki. Można skorzystać z mniejszych pojemników, jak większych skrzyniopalet.

.

Dodaj komentarz