Dodatkowa przestrzeń na działce

W dzisiejszych czasach dużym problemem w miastach jest dodatkowa przestrzeń użytkowa. Nawet zakup segmentu czy domku nie zawsze wiąże się z odpowiednio dużą działką, czy terenem wokół nieruchomości.
Problem pojawia się więc przy konieczności przechowywania różnego typu sprzętu sezonowego, narzędzi czy rowerów.

Rozwiązania z rynku

Na rynku można znaleźć oferty wielu producentów, którzy mają do sprzedania gotowe domki na działkę. Taki domek może być idealnym miejscem na przechowywanie narzędzi, sprzętu ogrodniczego czy wspomnianych rowerów, nart lub sanek.

Dodatkowo można spotkać modele domków przeznaczonych na grilla, altanek czy domków przeszklonych ogrodowych. Wybór jest bardzo duży, w związku z tym każdy znajdzie coś odpowiedniego, dopasowanego do własnych potrzeb i wielkości posiadanej działki.

Parametry domków

Domki na działkę, szczególnie te przeznaczone do przechowywania, mają niewielkie wymiary. Są to zazwyczaj 6-8-metrowe pomieszczenia, z drzwiami i oknem. Wszystkie domki są budowane z drewna, które jest odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami i warunkami atmosferycznymi.

Producenci dodatkową dają 24-miesięczną gwarancję na swoje produkty oraz możliwość dopasowania projektu do własnych potrzeb. Można na przykład wybrać rodzaj drzwi ( pełne, przeszklone) oraz okien.

Montaż domków

Domki na działkę są bardzo proste i szybkie w montażu. Wystarczy posiadać podstawowe narzędzia (młotek, wkrętarkę, piłkę ręczną), aby samodzielnie poradzić sobie z budową.

Domki na działkę nie wymagają żadnego pozwolenia na budowę, ponieważ ich konstrukcja daje możliwość przenoszenia domku w inne miejsca. Można je więc montować w dowolnym miejscu na działce, a po czasie przestawić w inne dogodne.

Osoby, które nie mają odpowiednich zdolności manualnych i technicznych, mogą za dodatkową opłatą skorzystać z oferty profesjonalnego montażu. Jest do dobre rozwiązanie dla osób, ceniących czas i oczekujących odpowiedniej jakości usług.

W ofercie można znaleźć również pokrycie dachu domku gontem oraz usługę malowania domku na wybrany wcześniej kolor. Domki na działkę są więc świetną alternatywą dla wszelkiego rodzaju komórek blaszanych, które są mało estetyczne i niezbyt praktyczne.

Domki na działkę dostępne są w ofercie Megiw.

Dodaj komentarz