Kontenery plastikowe

Kontenery i pojemniki plastikowe – na czeskim rynku plastová prepravka zupełnie odmieniły współczesną logistykę. Bez nich nie bylibyśmy już chyba w stanie podjąć jakichkolwiek prawidłowych działań odnoście transportu i magazynowania, a przecież to jest dla firm główne źródło wszelkich zarobków. Posiadanie w swoich zasobach plastikowych pojemników pozwala na sprawne ułożenie towaru w magazynie, a później jego transportowanie

Mrożonki

Kontenery plastikowe są przystosowane do przewożenia produktów od temperatury -30 stopni, dzięki czemu z powodzeniem i pewnością można przewozić w opisywanych pojemnikach wszelkiego rodzaju mrożonki. Oczywiście w tego rodzaju skrzynkach można przewozić różnego rodzaju przedmioty o obniżonej temperaturze, nie tylko produkty spożywcze.

Catering

Pojemniki plastikowe, które osiadają możliwość przewożenia w nich produktów spożywczych doskonale nadają się do przewożenia w nich cateringów i dań pudełkowych. Jeszcze ciepłe dania paskowane są w małe pojemniki zbiorcze, aby później wylądować w kontenerze i powędrować do osoby odbierającej zamówienie. Skrzynki tego rodzaju dosyć dobrze trzymają temperaturę – zarówno wysoką, jak i niską także nie istnieje obawa, że mrożonki się rozpłyną, a dania z cateringu szybko stracą swoją temperaturę.

Warzywa i owoce

Wszelkie plastikowe skrzynie transportowe mogą być używane do przechowywania lub przewożenia warzyw i owoców. Odporność skrzynek na grzyby i drobnoustroje mogące negatywnie wpłynąć na warzywa i owoce jest sprawdzona i pewna, dlatego wszelkie czynności związane z magazynowaniem i transportem są w stu procentach bezpieczne.

Skrzynie plastikowe wykonane według standardów europejskich są modułowe, dzięki czemu ustawianie ich jedna na drugiej nie stanowi żadnego problemu – zachowana jest nawet odpowiednia stabilność. Dzięki tej modułowości właśnie ustawianie skrzynek w magazynach stało się niezwykle proste i szybkie. Wytrzymałość skrzynek na uszkodzenia, odkształcenia i wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa związane z ich strukturą sprawia, że są to produkty niezastąpione i warte każdych pieniędzy. Raz zakupione skrzynie plastikowe transportowe będą służyły firmie przez napraw wiele lat – chyba, że zmieni się koncepcja firmy lub też jej wielkość, ale na dzień dzisiejszy większość firm wykupuje skrzynki w standardowych wymiarach i dosyć niskich ilościach.

Dodaj komentarz