Jakie funkcje spełnia tektura w rolce?

Tektura w rolce jest nieodzownym elementem wyposażenia każdej firmy, która zajmuje się remontami, doskonale sprawdza się również wszędzie tam, gdzie należy zabezpieczyć powierzchnie przed uszkodzeniami.

Czym jest tektura falista i jakie spełnia funkcje?

Tektura falista jest produktem bardzo wytrzymałym, dlatego jest tak ceniona podczas wszelkich prac. Oprócz tego produkowane są z niej opakowania kartonowe. Innym zastosowaniem tektury może być obłożenie sprzętu AGD czy RTV podczas pakowania do wysyłki lub osłona towarów przewożonych na europaletach. Warto wiedzieć, że tektura falista doskonale chroni nasze podłogi przed uszkodzeniami nie tylko tymi, które są spowodowane zabrudzeniami, ale również i mechanicznymi. Tektura w rolce dostępna jest w kilku wariantach, aby nie marnować czasu na przycinanie.

W jakich wariantach możemy kupić tekturę i z czego jest ona wykonana?

W formie zwiniętych rulonów sprzedawana jest tektura jednometrowa, która może mieć maksymalną długość aż stu metrów bieżących. Warto nadmienić w tym momencie, że można ją bez najmniejszego problemu odcinać w dowolnym momencie. Rolki z tekturą są zrobione z brązowego kartonu, który pochodzi z recyklingu. Tektura zrobiona jest z dwóch warstw, aby wzmocnić i usztywnić materiał. Kolejnym plusem jest fakt, iż zwinięte w rulon 50 metrów tektury waży tylko 15 kg. Tektura falista jest bardzo chętnie wybierana przez klientów ze względu na swoją niską cenę w stosunku do wytrzymałości produktu.

Główne zalety tektury falistej w rolce

Do głównych zalet tego produktu zaliczamy:

– niskie koszty zakupu
– bogactwo zastosowań
– niedużą wagę
– zabezpieczanie dużych powierzchni
– łatwość w przechowywaniu
– wykonanie ekologiczne
– łatwość w zastosowaniu
– idealne właściwości chroniąceWszystkie te zalety sprawiają, że jest to produkt niezastąpiony i chętnie wybierany przez różnych klientów.

Ile kosztuje tektura falista w rolce?

Obecnie tekturę falistą w rolce możemy kupić w następujących wariantach:1. Tektura falista, 2 warstwy 100 cm/15 mb – 30 zł2. Tektura falista, 2 warstwy 100 cm/50 mb – 90 zł3. Tektura falista, 2 warstwy 100 cm/100 mb – 180 zł

Jak możemy zauważyć, koszty takiej tektury są niewielkie, dlatego warto się zastanowić nad zakupem właśnie takiego produktu.

Dodaj komentarz