Jak uniknąć upadku na schodach? Zainstaluj lampki schodowe

Masz trudności w poruszaniu się po schodach nocą, bo nie chcesz zapalać górnego światła? Zainstaluj lampki schodowe, które rozwiążą twój problem. Ich delikatne światło pozwoli ci otworzyć oczy bez obawy ich prześwietlenia. Nocą wzrok jest w szczególności wrażliwy na ostre światło, a lampki led świecą łagodnym blaskiem.

Czy lampki schodowe są tanie?

Lampki led do schodów są jednorazowym wydatkiem. Żywotność lampek diodowych, jakimi są żaróweczki schodowe, jest długa. Mogą one świecić nieprzerwanie przez więcej niż 2 lata. Dzięki temu zainstalowane lampki przy schodach, które będziesz zapalać tylko sporadycznie, posłużą ci o wiele dłużej.

W ciągu całego czasu użytkowania żaróweczek może się zdarzyć przepalenie się pojedynczej diody w którymś z odcinków taśmy i to wszystko. Wystarczy wówczas uszkodzoną lampeczkę zastąpić nową, której koszt jest niedostrzegalny. Gdyby po pewnym czasie taśma zaczęła się odklejać, zainwestujesz jedynie w dodatkowy klej, aby móc ją ponownie przykleić.

Od czego zależy cena lamek schodowych?

Cena lampek schodowych zależna jest od tego, ile masz stopni do podświetlenia i w jaki sposób chcesz je zainstalować. Możesz przymocować diody na taśmie na całej długości każdego stopnia. Możesz też pociągnąć prostą linię jedynie przy bocznej ścianie schodów i pod poręczą.

Do ceny będziesz musiał doliczyć swój czas, jaki poświęcisz na samodzielne zakładanie lampek schodowych. Jeśli wolisz, aby zajął się tymi czynnościami ktoś inny, zdecyduj się na osobę, która zawodowo trudni się instalowaniem takiego oświetlenia.

Czy zdecydować się na profesjonalne instalowanie schodowych lampek?

Fachowe zakładanie lampek schodowych to czystość i elegancja oraz dopieszczenie szczegółów. Jeśli zatrudnisz specjalistę do zakładania lampek przy schodach, możesz liczyć na profesjonalizm. Idzie za tym dokładność i wykonanie usługi według twoich potrzeb. Prace będą wykonane szybko i dokładnie.

Gdy sam się za to zabierasz, dobrze wiesz, że w pewnym momencie może zabraknąć ci czasu na dokończenie instalacji z różnych przyczyn. Mając natomiast ekipę fachowców, wszystko będziesz mieć zrobione od razu od początku do finału.

Dodaj komentarz