Jakie drzwi wejściowe są najmodniejsze? Zobacz te modele!

Trendy w branży stolarki drzwiowej stale się zmieniają, dlatego wtedy, gdy planuje się kupić stylowe drzwi wejściowe do swojego domu, warto poznać najmodniejsze modele, które cieszą się popularnością wśród klientów!

Antracytowe drzwi wejściowe – idealne do nowoczesnego budownictwa

Jeśli chodzi o kolorystykę, zdecydowanie najpopularniejsze są drzwi wejściowe w kolorze antracytowym, czyli ciemnej szarości, który doskonale wpisuje się w wygląd współczesnych domów jednorodzinnych, ponieważ drzwi szare można dobrać do wielu innych elementów budynku w tym kolorze – okien, dachu.

Gdy zamierzamy kupić takie Drzwi Jaworzno to jedno z tych miast, gdzie można zrobić to bez problemów w praktycznie każdym salonie oferującym stolarkę otworową.

Drzwi wejściowe z geometrycznymi przeszkleniami – efektowne i praktyczne

Przy poszukiwaniu modnych drzwi przeznaczonych do domu jednorodzinnego warto również zwrócić uwagę na modele, które wyposażone są w geometryczne przeszklenia, które zarówno nadają im efektowny wygląd, jak i mają walory praktyczne, ponieważ wpuszczają do wnętrza światło i pozwalają na sprawdzenie, kto za nimi stoi.

Największym powodzeniem cieszą się drzwi o geometrycznych przeszkleniach, na przykład w kształcie kwadratów albo wąskich prostokątów, które umieszczone są w pionowym rzędzie albo przebiegają przez całą długość drzwi, co nadaje im oryginalny wygląd.

Drzwi zewnętrzne dębowe – zachwycają elegancją

Drewniane i wykończone drewnopodobnymi materiałami drzwi wejściowe również cieszą się dzisiaj bardzo dużą popularnością, dlatego na ich montaż decyduje się wielu właścicieli domów jednorodzinnych.

Na szczególną uwagę w tej kategorii zasługują drzwi dębowe lub w kolorze dębu, między innymi w wybarwieniach takich jak dąb złoty, dąb bagienny, dąb sonoma, które charakteryzują się nasyconym kolorem i wyraźnym rysunkiem drewna – gdy planuje się zamówić takie drzwi Jaworzno to jedno z tych miast, w którym można je zakupić w powyższych wybarwieniach.

Drzwi z bocznym naświetlem na całej wysokości – natychmiast przyciągają uwagę

Modnym wyborem będą również drzwi wyposażone w boczne naświetle – przeszkloną dostawkę, która nadaje im elegancki wygląd i dodatkowo wpuszcza do przedsionka dużą ilość naturalnego światła, rozświetlając wnętrze domu.

W poszukiwaniu modnych drzwi w Jaworznie oraz w innych miastach warto zwrócić szczególną uwagę na modele wyposażone w boczne naświetle na całej wysokości drzwi, przykładowo wyposażone w lustro weneckie lub przyciemnioną szybę, które nadają im nowoczesny i niebanalny wygląd.

Dodaj komentarz