Możliwość porządkowania butelek z piwem

Plastikowa skrzynka na piwo jest bardzo dobrym sposobem na wprowadzenie ładu w każdym miejscu, gdzie magazynowane są napoje. Raczej trudno sobie wyobrazić, że hurtownie alkohole nie korzystają z takich produktów, jak skrzynki na butelki. Zwana potocznie krata na piwo umożliwia oszczędzenia miejsca oraz łatwe składowanie sporej liczby butelek z piwem w jednym miejscu.

Gdzie przydadzą się skrzynki na butelki?

Plastikowa skrzynka na piwo znajdzie zastosowanie w każdym miejscu, gdzie składowane są spore ilości butelkowanego piwa. Zatem wszystkie hurtownie alkohole, małe i duże bary, knajpy oraz lokale i restauracje, gdzie oferowane jest piwo powinny wyposażyć się w plastikowe skrzynki.

Budowa plastikowej skrzynki

Krata na piwo jest skonstruowana tak, by pomieścić 24 butelki z piwem. Często oferowane plastikowe skrzynki są przeznaczone dla konkretnego rodzaju piwa, lecz nie ma reguły, jaką butelkę się tam włoży. Skrzynki na piwo są standardowych wymiarów, więc każda uniwersalna butelka może zostać w nich umieszczona.

Kraty na piwo posiadają dobrze wyprofilowane uchwyty, które umożliwiają ich komfortowe przenoszenie. Raczej spokojnie jedna silna osoba wygodnie dźwignie wypełnioną butelkami kratę z piwem i bez żadnych problemów przeniesie je w inne miejsce.

Zalety skrzynek na piwo

Każda krata na piwo pozwala na uporządkowanie butelkowanego alkoholu. Trudno sobie wyobrazić, żeby duże składowisko szklanych butelek umieścić tak, by nie zabrało dużo miejsca. Dzięki inwestycji w kraty na piwo można uporządkować wszystkie butelki i ułożyć skrzynki piętrowo jedną na drugą. Takim sposobem można zapełnić przestrzeń aż po sufit i wykorzystać nieużytkowaną dotąd przestrzeń zamiast zabierać sobie czasem cenne miejsce w niewielkich pomieszczeniach magazynowych w niewielkich knajpach, barach czy restauracjach.

Najważniejszą korzyścią z posiadania skrzynek na butelkowane piwo jest możliwość ich skutecznego zabezpieczenia. Dotyczy do zarówno składowania, jak i transportowania butelek. Często stojące luzem butelki z piwem są narażane na przewrócenie i potrzaskanie. Transportowane butelki szklane tym bardziej trudno jest zabezpieczyć w dużych ilościach, kiedy są położone luzem. Krata na piwo zapewni pożądane zabezpieczenie.

Dodaj komentarz