Nowe mieszkania w Ożarowie Mazowieckim coraz popularniejsze

Horrendalne ceny nieruchomości mieszkalnych w Warszawie spowodowały, że coraz więcej osób decyduje się na wyprowadzkę na obrzeża miasta. Jednym z kierunków jest Ożarów Mazowiecki, który położony jest na zachód od stolicy w odległości około 8 km.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim?

Nie tylko niskie ceny – dostępne w mieście Ożarów Mazowiecki mieszkania mogą pochwalić się również wieloma innymi zaletami, które przyciągają tutaj coraz więcej kupujących. Nic dziwnego, że w ciągu ostatnich lat populacja Ożarowa zwiększyła się o kilka tysięcy osób.

Dla osób szukających własnego mieszkania Ożarów ma duży atut – jest położony blisko Warszawy i dobrze z nią skomunikowany. Do centrum stolicy można dojechać warszawskimi autobusami, a także przez Koleje Mazowieckie.

Plusem jest także atrakcyjna okolica. Brak zgiełku dużego miasta, bliskość przyrody powodują, że położone w miejscowości Ożarów Mazowiecki mieszkania nowe wybierane są tak często przez rodziny z dziećmi.

Ożarów Mazowiecki – nowe inwestycje mieszkaniowe

Deweloperzy już kilka lat temu zauważyli potencjał tej lokalizacji. Dzisiaj dla kupujących mieszkania Ożarów ma mnóstwo propozycji, dlatego można bez problemu wybrać tutaj taki lokal, który będzie odpowiadał aktualnym i przyszłym potrzebom.

Inwestycje wielorodzinne oferują lokale w metrażu od około 35 do 70 metrów kwadratowych – kawalerki i mieszkania 2,3 oraz 4-pokojowe. Lokale wyposażone są w balkony lub – w przypadku tych na parterze – w prywatne ogródki. Do dyspozycji są także garaże podziemne oraz naziemne miejsca postojowe, komórki lokatorskie, place zabaw dla najmłodszych. Wybrane osiedla są grodzone i monitorowane dla większego poziomu bezpieczeństwa.

Ile kosztują mieszkania w Ożarowie Mazowieckim?

W mieście Ożarów Mazowiecki mieszkania na rynku pierwotnym to ceny rozpoczynające się od około 5 900 – 6 400 złotych za jeden metr kwadratowy zależnie od wybranej inwestycji. To kusząca propozycja w porównaniu z cenami warszawskimi, dlatego na przeprowadzkę do Ożarowa decyduje się coraz więcej osób.

Wobec tego dostępne w miejscowości Ożarów Mazowiecki mieszkania nowe cieszą się dzisiaj tak dużym powodzeniem ze strony kupujących, którzy poszukują własnego kąta w rozsądnej cenie.

Dodaj komentarz