Ceny nieruchomości w Pruszkowie. Ile trzeba zapłacić za mieszkanie?

Nieruchomości w Pruszkowie cieszą się w ostatnich latach dużym powodzeniem wśród osób poszukujących tańszych ofert niż w Warszawie. Ile obecnie trzeba zapłacić za mieszkanie w Pruszkowie? Sprawdzamy aktualne ceny nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym.

Jakie mieszkania w Pruszkowie są dostępne na sprzedaż?

Pruszków jest miastem położonym na obszarze aglomeracji warszawskiej. Dobre połączenie z Warszawą, a także niższe ceny nieruchomości mieszkalnych spowodowały, że wiele osób poszukuje tutaj mieszkań na sprzedaż.

Jeśli chodzi o takie nieruchomości Pruszków oferuje je zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Deweloperzy realizują tutaj szeroką gamę różnych inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Również można zdecydować się na mieszkania z rynku wtórnego, których ceny są nieco niższe od nowych nieruchomości.

Aktualnie dostępne nieruchomości w Pruszkowie to szeroka gama ofert do wyboru pod względem ich lokalizacji oraz metrażu, dzięki czemu można dopasować je do własnych preferencji.

Jaka jest cena m2 w Pruszkowie?

Najczęściej cena nieruchomości w Pruszkowie w kategorii mieszkań wynosi od około 8 tysięcy złotych do 12 tysięcy złotych za m2.

Rozbieżność cenowa dotyczy przede wszystkim metrażu, czasu budowy, stanu oraz lokalizacji nieruchomości Pruszków ma nieco tańsze mieszkania o większych metrażach w porównaniu do tych mniejszych, gdy ceny są wyższe. Mieszkania nowe, oddane przez deweloperów i dopiero na etapie realizacji, są droższe od mieszkań z rynku wtórnego, szczególnie tych w starszym budownictwie. Także duże znaczenie ma stan nieruchomości. Gdy jest ona przeznaczona do generalnego remontu, koszty będą niższe.

Mieszkania w Pruszkowie – ile kosztują?

Ceny mieszkań w Pruszkowie wynoszą najczęściej od około 500 tysięcy złotych do ponad 1 miliona złotych.

Przykładowo za mieszanie 2-pokojowe o metrażu 43 m2 trzeba będzie zapłacić około 520 tysięcy złotych. Nieco większe mieszkanie mające 55 m2, ale w gorszej lokalizacji i przeznaczone do remontu będzie wydatkiem na poziomie 480 tysięcy złotych.

Aby sprawdzić aktualne ceny nieruchomości w Pruszkowie, warto zapoznać się bliżej z informacjami znajdującymi się w serwisach ogłoszeniowych, na stronach internetowych deweloperów oraz agencji nieruchomości.

Więcej informacji znajdziesz na stronie nieruchomości Pruszków.

Dodaj komentarz